Bir Cinayet Senfonisi

Burcu Argat


2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra plazaların toplantı salonlarından emniyet müdürlüklerinin sorgu odalarına kadar pek çok farklı alanda avukat olarak çalıştım. Yaşadıklarımı, yazdıklarımla birleştirme ve nihayetinde yayımlama cesaretini bulduğumdaysa 2018 yılına gelmiştik. 

Okul yıllarında şiir ve kısa öykülerle başladığım yazın serüvenim, polisiye edebiyat türünde duyduğum heyecanla roman yazmaya doğru bir yol izledi. Bir Cinayet Senfonisi ise basılmış ilk romanım olsa da yazdığım ilk eser değil. Henüz yayımlanmamış öykülerim ve Bir Cinayet Senfonisi'nden önce yazıp da kenarda beklettiğim iki polisiye romanım daha var. 

Eşim ve minik oğlumla birlikte Berlin'de yaşıyorum; ancak, hikayelerimin mekanlarını, başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin farklı şehirlerini, sıklıkla ziyaret ediyorum.


İletişim: info@bir-cinayet-senfonisi.com

Instagram: burcu.argat

Facebook : @polisiyemacera


Twitter:  @BurcuArgat

Tweet


Meine Twitter Timeline

POYABİR
POYABİR @poyabir “Günay Gafur-En çok beğenilen” anketimizin sonucu “Kâhin” oldu. Katılanlara teşekkür ederiz. Sıradaki anketimizde… t.co/hsWddvFnV4 Retweetet von brcagt Antworten Retweeten Favorisieren 22h
brcagt
brcagt @BurcuArgat @anilbayburt Dikkat edersen, onların hakaret olarak kullanilabilecek bir adları bile yok. Antworten Retweeten Favorisieren 2. Aug

 

  

Email